גרנד רהיטים - מערכות ישיבה מבד או עור

04-8414563

phone4, phone, contact, telephone, support, call
FacebookTwitter

מערכות ישיבה מבד או עור

כולנו חולמים על התרווחות בסלון המפנק שלנו בסיום יום עבודה מעייף במיוחד. פשוט להרים רגליים ולטבוע בנוחיות של מערכת הישיבה שלנו. מערכות ישיבה עברו כבר דרך ארוכה בהתפתחות הסטנדרטים לנוחות בשנים האחרונות, וכיום ניתן למצוא אותן לא רק בבתי מגורים, אלא במשרדים, חדרי המתנה, לובי, וכל מקום בו יש צורך לשבת לכמה דקות בנוחות. בחירה מבין מגוון עצום של מערכות ישיבה המוצעות כיום אינה פשוטה כלל וכלל, וכדי לבחור את מערכת הישיבה האידיאלית והמתאימה ביותר לכם, יש לקחת בחשבון פרמטרים רבים כגון: גודל החלל בו צפויה להיות מערכת הישיבה ממוקמת, גודל מערכת וישיבה ואלמנט חשוב לא פחות הינו סוג הריפוד.

מדוע בחירת סוג הריפוד כל כך חשובה בבחירת מערכות ישיבה?

בחירת סוג הריפוד יכולה להשפיע משמעותית על ההנאה שלכם ממערכת הישיבה אותם אתם רוכשים, וההתלבטות בין סוגי הריפוד עשויה להיות קשה. ישנם סוגי ריפודים, שנאים ככל שיהיו, הם קשים ביותר לניקוי ומכאן, שלא יתאימו לבית בו יש ילדים קטנים מאוד, שעלולים לשפוך וללכלך את הריפודים, או חיות מחמד. או לחילופין, בדי ריפוד בהירים שניתנים לניקוי, אך עם זאת, נוטים להתלכלך במהירות, ומכאן שיתאימו פחות לבית שבו מארחים הרבה. ישנם בדי ריפוד שניתן לכבס אותם ובדי ריפוד שלא ניתנים להסרה ולכביסה, וכן ריפודי עור וריפודי דמוי עור ששיטת הניקיון בהם שונה.

מה ההבדל בין מכערות ישיבה מעור למערכות ישיבה מרופדות בבד?

מערכות ישיבה המרופדות בעור או בריפוד דמוי עור, יהיו ברוב המקרים קלות יותר לניקוי מאשר מערכות ישיבה המרופדות בבד, בין אם הריפוד ניתן לכביסה או שאינו ניתן לכביסה, שיער של חיות מחמד מוסר בקלות מספות העור, וגם במידה ונשפך על ספת עור נוזל כלשהוא בטעות, סיכויים סבירים שניתן לנקותו כמעט מיד, ולא יישארו כתמים. עם זאת, האקלים הישראלי החם, עלול להפוך את הישיבה על ספת עור ביום קיץ חם, לחוויה לחה במיוחד, ותחושת הדביקות ואי הנוחות שנגרמת מהישיבה על ספת עור, הופכת את הישיבה הנוחה לחוויה לא נעימה.


ריפוד מערכות ישיבה :

בדי ריפוד הינם בדים איכותיים וברמה הרבה יותר גבוהה מאשר בדים רגילים, 'ארוגים' ואשר מיועדים בעיקר לייצור של בגדים ומוצרים אחרים אשר מאופיינים בבד בעל שכבה אחת. כאשר בדי ריפוד מיועדים עבור מטרות וצרכי ריפוד מסוגים שונים, בעיקר של ספות נוער, מערכות ישיבה, כורסאות ועוד רהיטים ומוצרים אחרים. בנוסף, יש הרבה אנשים אשר מחזיקים ברשותם רהיטים ישנים ועתיקים, אשר החלפת בדי הריפוד, תשנה משמעותי את פניהם ותעניק להם מראה, חדש ומודרני ורעננן.

אצלנו לא מציעים בדי ריפוד רגילים – אלא בדיוק להיפך

א.ב. גרנד לעיצוב הבית מצעים ללקוחתנו בדי ריפוד למערכות ישיבה, כורסאת עיצובית לספות נוער רק בדי ריפוד איכותיים, בדי ריפוד הינם רקומים באופן ייעודי, ייחודי ומיוחד, כזה אשר מעניק להם את המגע והמרקם החם, העשיר והייחודי  של חברות המובילות ביותר בשוק בדים שמתנקים ודוחי כתמים ונוזלים ומאושרים ע"י מכון התקנים הישראלי כמו (שכטר,ארמל,ואג,ארוטקס,חדשנית ....)