גרנד רהיטים - כיצד פועל קמין חשמלי

04-8414563

phone4, phone, contact, telephone, support, call
FacebookTwitter

כיצד פועל קמין חשמלי

קמין חשמלי מכיל רכיבים זהים לרכיבים שניתן למצוא בתנורים חשמליים. מקור החום של הקמין הוא רכיבים ייעודיים הממירים אנרגיה חשמלית לאנרגיית חום, או במילים פשוטות יותר, מתחממים כאשר עובר בהם זרם חשמלי. עוצמת הזרם המועבר ברכיבי החימום ניתנת לשינוי על ידי המשתמשים וכאשר היא משתנה, עוצמת החום משתנה בהתאם. קמין חשמלי יכול לכלול גם מאווררים המפיצים את החום שנוצר בו למרחקים גדולים, גם עצמת המאווררים ניתנת לשליטה על ידי המשתמשים.

קמין חשמלי. בשביל האווירה

ובכן, אתם אולי שואלים את עצמכם. אם קמין חשמלי פועל ממש כמו תנור חשמלי, למה שלא נסתפק בתנור. התשובה היא ברורה: בגלל האווירה. בנוסף למערכת החימום המתקדמת, מותקנות בחלקו האחורי של הקמין החשמלי, נורות ייחודיות שכאשר הן נדלקות הן גורמות לקמין להיראות כאילו בוערת בו אש. כאשר הנורות הללו ממוקמות מאחורי בולי עץ מלאכותיים, האפקט המתקבל הוא של בעירה אמיתית. וכך אתם יכולים ליהנות ממראה של קמין עצים, ללא עשן, ללא ריח ובלי צורך לדאוג לאספקה שוטפת של חומרי בעירה.

כיצד בוחרים קמין חשמלי?

החלטתם שאתם רוצים ליהנות מהחום הנעים והמראה מחמם הלב של קמין חשמלי בבית שלכם? נהדר. אולם חשוב שתהיו מודעים למספר החלטות שיהיה עליכם לקבל. ההחלטה לגבי מיקומו של הקמין למשל, היא החלטה עקרונית שתשפיע גם על ההחלטות נוספות שתקבלו לגבי העוצמה ולגבי המראה של הקמין שלכם. בכל מקרה מומלץ שלא תקבלו את ההחלטה הזו לבדכם, אלא בעזרתם של אנשי מקצוע בעלי ניסיון בהתקנה ובתחזוקה של מערכות חימום חשמליות.